My Puzzle World

Jednoho dne to do sebe všechno zapadne. Jako puzzle…

Vesmíre, na slovíčko

FullSizeRender 37
Moderní doba, moderní možnosti. Virtuální možnosti. Sex na dálku je s rozvojem chytrých telefonů už vpodstatě běžná věc. Vztahy napříč kontinenty, motýli, co už nelítají v břiše, ale bezdrátově.
“Co děláš?”
“Jsem ve vaně.”
“Tam bych chtěl být s tebou…”
“To by bylo fajn… Mohl bys mi umýt záda…”
“Líbal bych tě na krk…”
“A dál?”
“A šeptal bych ti do ucha…”
“Co?”
“Že tě miluju..”
“Dobrou noc.”


Vesmíre, musíme si tady spolu něco vyjasnit. Jak se do lesa volá, tak se z mýho lesa neozývá. Možná mám špatnej signál, chybí mi předvolba, nebo přebývá kolečko, ale nějak nám to spolu nefunguje. Chci lásku, dáš mi vola. Chci nic výměnou za nic, a dáš mi celou kopu nepotřebnýho harampádí. Nevím, jakou řečí mluvíš, ale kdybych na to přišla, rozhodně bych se ji ráda naučila. Představovala bych si tu naši spolupráci asi tak, že si hezky spořádaně sednu ke stolu, dáš mi do ruky menu, a já si se vší slušností objednám. Ty to ani nerozvaříš, ani nepřesolíš, a s pepřem to nepřeženeš. Až budu chtít bulet u čerstvé cibule, tak si o ni řeknu. Předkrmy nepreferuju, dezert rozhodně nevynechej. Chilli já ráda, toho se neboj, jen ať to pálí! Kafe si nedám, hořký mi moc neleze. A nenechávej mě dlouho čekat, trpělivost jsem nepodědila.

Vesmíre, s těma nekonečnejma reklamacema už mě to přestává bavit. Neposílej mi chlapy, kterejm nerozumím. Neposílej mi nákup, co se do mě zamiluje v záruční lhůtě. Neposílej mi zboží, který nemůžu vrátit bez udání důvodu. Neposílej mi nic s defektama a skrytou vadou. Neposílej mi předraženej aušus. Neposílej nic plastovýho, co nejde recyklovat.
Vesmíre, až zas budeš něco posílat, pošli to na dobírku. Já omrknu balík a když to půjde, tak to zaplatím a zodpovědnost vezmu na sebe.

Vesmíre, chápeš to?

Tagged , , , , , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *